Menu
Punten
Alt Image Text

De hele dag door

Drie maaltijden per dag, daar doet Gen Z niet aan. Deze groep 13 tot 28 jarigen laat traditionele eetstructuren los. Ze snacken de hele dag door. In de horeca zoeken ze daarom flexibiliteit en vrijheid. Ze willen die Eggs Benedict ook om 16:00 uur nog kunnen bestellen en ze bepalen het liefst zelf het formaat van hun pokébowl. Bij shared dining kunnen ze hun maaltijd bovendien eenvoudig afstemmen op hoeveel trek ze nog hebben na een dag vol snackmomenten.

Alt Image Text

Samen smaakt het beter 

Van alle generaties schuift Gen Z het vaakst aan om te ontspannen. Uit onderzoek van FSIN blijkt dat 56% van de mensen uit Gen Z uiteten ziet als een manier om te ontsnappen aan de gejaagdheid van het dagelijkse leven. Een horecabezoek met vrienden werkt voor hen haast therapeutisch: even tot rust komen en tijd nemen voor gezelligheid met vrienden. Met je vrienden van hetzelfde bord eten draagt bij aan dat gevoel van samenzijn en verbondenheid (de vibe, zoals Gen Z zou zeggen). Samen smaakt het écht beter.

Alt Image Text

Eten is beleven 

Op het menu zoekt Gen Z beleving. Ze willen authentieke gerechten zoals Japanse ramen of Peruaanse ceviche. Ze worden blij van ingrediënten met een verhaal, zoals lokale kazen of regeneratief geteelde pompoen. En als ze eenmaal besteld hebben, verwachten ze een aantrekkelijk gerecht met een verrassende smaak en presentatie geserveerd te krijgen. Het moet een beleving zijn. Een gigantische borrelplank, enorme portie loaded nachos of een overvolle tafel met kleine gerechten om te delen ziet er feestelijk uit en het voelt decadent. Bovendien geven ze Gen Z’ers de kans veel verschillende dingen te proeven.

Cook&Save
Producten
Recepten
Winkelmand
Menu